separator

Wie is wie?

Henk Schaut
Henk Schaut
Operationeel coördinator

051 54 59 62
0491 08 64 39

henk.schaut@rlwesthoek.be
dirk
Dirk Cuvelier
Beleidsmatig coördinator
Sharon Kesteloot
Sharon Kesteloot
Administratief medewerker
christine
Christine Quaghebeur
Boekhouding
regine
Régine Schollaert
Boekhouding RL Westhoek & administratie 't Boerenlandschap vzw
nele
Nele Saint-Germain
Medewerker Communicatie
Valentijn Despeghel
Valentijn Despeghel
Aanspreekpunt gemeentelijke projecten

051 54 59 62
0477 64 06 59

valentijn.despeghel@rlwesthoek.be
korneel
Korneel Clarysse
Aanspreekpunt landschapsbedrijfsplannen

057 23 08 55
0473 88 72 47

korneel.clarysse@rlwesthoek.be
marc
Marc Cordenier
Aanspreekpunt landschapsplannen

057 23 08 53
0473 98 53 36

marc.cordenier@rlwesthoek.be
Miguel Depoortere
Miguel Depoortere
Aanspreekpunt natuur en biodiversiteit

051 54 59 62
0497 31 94 32

miguel.depoortere@rlwesthoek.be
xavier
Xavier Vlaemynck
Aanspreekpunt landschapsbeheer en Loket Onderhoud Buitengebied

057 23 08 56
0473 39 05 41

xavier.vlaemynck@rlwesthoek.be
bart
Bart Depestel
Medewerker natuur-, landschaps- en milieueducatie
ann
Ann Vansteenhuyse
Medewerker natuur-, landschaps- en milieueducatie
DIETER COELEMBIER
Bedrijfsplanner (VLM) (beheerovereenkomsten landbouwers)
JEROEN ALGOET
Bedrijfsplanner (VLM) (beheerovereenkomsten landbouwers)
KATRIEN NEUDT
Bedrijfsplanner (VLM) (beheerovereenkomsten landbouwers)