separator

Wie is wie?

website34-min
Niels Dabaut
Coördinator
foto RS
Régine Schollaert
Boekhouding en administratie

057 23 08 59
0479 52 19 99

regine.schollaert@rlwesthoek.be
christine
Christine Quaghebeur
Boekhouding
nele
Nele Saint-Germain
Communicatie

057 23 08 47
0495 35 13 77

nele.saint-germain@rlwesthoek.be
ann
Ann Vansteenhuyse
Natuur-, landschaps- en milieueducatie

057 23 08 57
0473 81 40 12

ann.vansteenhuyse@rlwesthoek.be
bart
Bart Depestel
Natuur-, landschaps- en milieueducatie

057 23 08 68
0474 59 91 39

bart.depestel@rlwesthoek.be
xavier
Xavier Vlaemynck
Landschapsbeheer en Loket Onderhoud Buitengebied

057 23 08 56
0478 21 14 56

xavier.vlaemynck@rlwesthoek.be
BertPattyn
Bert Pattyn
Project Waterlandschap en Gemeentelijke projecten

057 23 08 58
0499 77 41 55

bert.pattyn@rlwesthoek.be
Nona
Nona De Baerdemaeker
Projectmedewerker Landschap

057 23 08 51
0476 05 29 07

nona.debaerdemaeker@rlwesthoek.be
marc
Marc Cordenier
Landschapsplannen

057 23 08 53
0473 98 53 36

marc.cordenier@rlwesthoek.be
korneel
Korneel Clarysse
Projectmedewerker Landschap

057 23 08 55
0473 88 72 47

korneel.clarysse@rlwesthoek.be
Foto website Matti
Matti Pisman
Biodiversiteit

057 23 08 69
0486 76 04 06

matti.pisman@rlwesthoek.be
stijn
Stijn Adriaen
Project Bomenplan
victor
Victor Fioen
Project Bomenplan
jan
Jan Vande Walle
Project Bomenplan
DIETER COELEMBIER
Bedrijfsplanner (VLM) (beheerovereenkomsten landbouwers)
JEROEN ALGOET
Bedrijfsplanner (VLM) (beheerovereenkomsten landbouwers)
KATRIEN NEUDT
Bedrijfsplanner (VLM) (beheerovereenkomsten landbouwers)
BRAM CONINGS
Bedrijfsplanner (VLM) (beheerovereenkomsten landbouwers)

0496 57 64 90

bram.conings@vlm.be